تبلیغات
کسب درآمد از سایت های ایرانی و خارجی (تضمین شده) - آموزش افتتاح حساب لیبرتی رزرو

آموزش افتتاح حساب لیبرتی رزرو

نویسنده :مسعود
تاریخ:جمعه 8 مهر 1384-01:09 ق.ظ

 

 بیشتر در مورد این بانک بدانید ...

 

بیشترین کاربران این حساب به ترتیب مربوط به کشور آمریکا ، هند و آلمان می باشد که در سال ۲۰۰۸ به دلیل پشتیبانی این شرکت از کاربران ایرانی و عدم تحریم در این زمینه در ایران و آسیا نیز جایگاه خاصی قرار گرفت به طوری که بسیاری از کاربران مایل هستند موجودی خود را در این حساب نگهداری نمایید زیرا مقدار موجودی مجاز در حساب نامحدود می باشد و کارمزد بسیار پایین این حساب کار با این حساب را مقرون به صرفه کرده است. از آنجایی که برای انتقال وجه در این حساب نیاز به PIN Code دارد در صورت از دست دادن رمز عبور شخص نفوذ کننده به سادگی حسابهای دیگر نمی تواند موجودی را برداشت نماید و امنیت آن را در این زمینه تضمین کرده است.


 

 

 

درباره لیبرتی رزرو

لیبرتی ریزرو حساب مبتنی بر سیستم پرداخت الکترونیک که شما می توانید توسط این سیستم به خرید و فروش دلار , خرید و فروش کالا با دروازه پرداخت آنلاین و ... بپردازید. این سیستم بر اساس دلار ایالات متحده آمریکا می باشد و شما میتوانید به حساب دیگران پول واریز کنید و یا آنها به حساب شما. روش های پرداخت که توسط درگاه های مختلف این سیستم می باشد کامل امن بوده و از پروتکل امینی SSL یا همان پروتکل حفاظتی انجام شده و دارای کیبورد مجازی می باشد. پرداخت ها غیر قابل فسخ هستند (بدین معنی که نمی توان معکوس کرد). لیبرتی ریزرو بسیار سریع می باشد و آسان ، ارز در زمان واقعی برای تجارت بین المللی محسوب میشود. تنها در چند دقیقه، شما می توانید ارسال و دریافت پرداخت ها از هر کسی ، در هر نقطه جهان انجام دهید. حساب های لیبرتی رزرو دارای پشتیبانی انلاین بوده که شما میتوانید با هرکدام از نمایندگان ما یک به یک صحبت کنید و دیگر نیاز نیست برای جواب یک سوال ساعت ها و روزها وقت صرف کنید. ما به شما کمک خواهیم نمود که با سرعت کار خود را انجام دهید.

کیف پولی سریع

حساب کاربری بسیا ساده و آسان است و درست همانند کیف پول بوده که هرجا باید پرداختی داشته باشید با حساب کیف پول لیبرتی رزرو میتوانید به راحتی و با سرعت و امنیت انجام دهید. همین حالا یک حساب برای خود ایجاد کنید.

مکان پرداخت خصوصی

این امکان فقط با حساب های لیبرتی رزرو ممکن است. شما میتوانید بدون اینکه حساب شما قابل مشاهده توسط شخصی که به حسابش پولی واریز کردید باشد , پرداخت خود را انجام دهید.

پیام خصوصی رایگان !!

با داشتن سیستم حساب های کاربری لیبرتی تنها دریافت و پرداخت پول نخواهید داشت بلکه میتوانید از امکان ارسال پیغام خصوصی نیز استفاده کنید. شما میتوانید پس از واریز یک پیغام خصوصی به شخص مورد نظر یا اقوام خود که از این سیستم استفاده میکنند بفرستید و آنها را باخبر کنید. این گزینه از ایمیل نیز امن تر است.

امنیتی فعال

شما با افتتاح حساب به صورت رایگان از امکانات دیگری نیز بهره خواهید برد. یکی از این امکانات غیر فعال کردن حساب کاربری خود می باشد که با توجه به شرایط ممکن است بخواهید حساب را مسدود کنید مثل دسترسی یک هکر به حساب شما توسط شناسایی اطلاعات شما. میتوانید دسترسی ها را محدود و امن کنید. ما برای شما امکانات امنیتی زیادی تعبیه کردیم.

کسب و کار SCI/API

شما میتوانید توسط اسکریپت های موجود در سایت سیستم پرداخت آنلاین بانک را نیز برای خود متصل کنید که بسیار ایمن و راحت می باشد.

 

 آموزش تصویری ثبت نام در بانک اینترنتی Liberty Reserve

 

افتتاح حساب لایبرتی رزرو libertyreserve


برای افتتاح حساب از لینک زیر وارد سایت لیبرتی رزرو شوید:

https://www.libertyreserve.com/


در صورتی که از چیز پی ان یا فیلت.ر ش.کن استفاده میکنید میتوانید از لینک اختصاصی بنده برای ثبت نام استفاده کنید:

https://www.libertyreserve.com/?ref=

U2302796


1- وقتی وارد صفحه اصلی شدید در بالای صفحه بر روی create account کلیک کنید.

 2- مانند شکل زیر وارد صفحه ای به نام Registration: Part 1 of 2 خواهید شد:

Description: C:\Users\Kahroba\Desktop\.  شغل دوم  . کسب درآمد اینترنتی - آشنایی و آموزش تصویری ثبت نام در بانک اینترنتی لایبرتی ریزرو LibertyReserve_files\reg1_3.jpg


 که باید قسمت های مختلف این فرم را به طور دقیق با توجه به توضیحات زیر پر نمایید.

در قسمت 
Account Information:
- نام واقعی شما
- نام خانوادگی واقعی شما
- نام دلخواه حسابتان (برای مثال 
Saber Account)
- آدرس ایمیل واقعی شما
- تکرار ایمیل واقعی شما

در قسمت Security Information:

- دراین قسمت یک سوال انتخاب بکنید 
- وجواب آن را درقسمت 
answer بنویسید.
- پیغام خوش آمد گویی که هنگام ورود به حسابتان برای شما نمایش داده خواهد شد را در قسمت Personal welcome massage بنویسید. 
- کد امنیتی که بصورت یک عدد 4 رقمی قرمز رنگ نمایش داده شده را همانطور که می بینید در کادر مربوطه وارد کنید.
- درنهایت گزینه ی 
agree را بزنید.

تذکر: برای جلوگیری از فراموش شدن این موارد همه ی آنها را در فایل متنی یا برروی کاغذی به صورت محرمانه و شخصی بنویسید.

2- در صفحه ی بعد تمام اطلاعات محرمانه اعم از پسورد (Password)، لاگین پین (Login PIN)، مسترکی (Master Key) و ... به شما نشان داده می شود. همه ی آنها را به صورت محرمانه ذخیره کنید.

Description: C:\Users\Kahroba\Desktop\.  شغل دوم  . کسب درآمد اینترنتی - آشنایی و آموزش تصویری ثبت نام در بانک اینترنتی لایبرتی ریزرو LibertyReserve_files\reg2_3.jpg

لاگین پین یک عدد 5 رقمی و مسترکی 3 رقمی است.

Password:

بانک libertyreserve برای افزایش امنیت حسابها از 3 کد بالا استفاده میکند که یکی از آنها پسورد است. با این کد تنها وارد حساب خود می شوید و موجودی خود را می بینید اما نمی توانید اطلاعات حساب مانند ایمیل و... را تغییر دهید یا به حساب کسی پول واریز کنید.


Login PIN:

اگر بخواهید جزییات حساب خود مانند تراکنشهای انجام شده و کلیه ی نقل و انتقالات را ببینید یا پول واریز کنید و یا اطلاعاتی مانند نام صاحب حساب و ایمیل و ... را تغییر دهید بعد از ورود به حساب از طریق پسورد باید از این کد استفاده کنید. در واقع لاگین پین دسترسی کامل شما به حساب لیبرتی رزرو را امکان پذیر میکند. بعد از ورود به حساب با استفاده از پسورد میتوانید بر روی دسترسی به حساب اصلی (Access main account) کلیک کنید. در این لحظه لاگین پین از شما درخواست میشود که با وارد کردن آن وارد حساب اصلی میشوید.

Master Key:

این کد امنیت حساب شما را به بالاترین حد خود میرساند. در واقع هر کس که بخواهد از حساب شما پولی برداشت کند حتما باید این کد را بداند و گرنه حتی یک سنت هم نمیتواند از حسابتان خارج کند.


دقت کنید: بانک لیبرتی رزرو اگر به شما ایمیلی ارسال کند حتما نام شما را در آن مینویسد ثانیا ایمیل آن هرگز لینکی برای ورود به حساب شخصی و وارد کردن یوزرنیم و پسورد ندارد. درصورتی که ایمیل مشکوکی برای شما آمد و از شما خواست تا از طریق لینک موجود در آن ایمیل وارد حساب لایبرتی تان شوید به هیچ وجه این کار را نکنید. چون حسابتان هک خواهد شد و موجودیتان صفر میشود. افرادی بوده اند که از این طریق موجودیشان را از دست داده اند.

نکته ی بعد اینکه شما به انتخاب خود از بین لیست سوالات امنیتی (security question) موجود یکی را انتخاب کرده به آن پاسخ میدهید. مثلا نام محل تولد و یا ... این سوال در مواردی مانند فراموش کردن رمز عبور حساب لیبرتی رزرو و درخواست آن از بانک کاربرد دارد پس آن را مانند 3 کد امنیتی فوق به خاطر بسپارید.

و اما آخرین مطلب یعنی پیغام خوش آمد گویی (Welcome message):

در این قسمت یک متن بنویسید مثلا salam … یا هرچیز دیگر. هنگامی که شما با استفاده از پسورد خود وارد حسابتان میشوید و login میکنید یک صفحه باز میشود و این پیغام نمایش داده میشود که شما باید با تیک زدن جلوی آن تایید کنید که این پیغام شخصی شماست و بعد وارد حساب شوید. فقط شما و بانک این پیام را میدانید پس اگر موقع ورود این پیغام را ندیدید به سایتی که دارید پسوردتان را آنجا وارد میکنید شک کنید! شاید فقط مشابه آن باشد که به وسیله ی هکر ها طراحی شده است.


برای مشاهده عدد تصادفی باید برنامه فلش پلیر روی کامپیوترتان نصب باشد.

بعد از وارد کردن عدد تصادفی بر روی Agree کلیک کنید و به صفحه بعد بروید.

در این صفحه اطلاعات شما که مهم هستند برای شما قرار گرفته و این آخرین باری است که آنها را میبینید! پس آن را یادداشت کنید و در جایی امن نگه دارید.


شماره حساب شما از طریق ایمیل برایتان فرستاده شده است.برای ورود به حساب و نقل و انتقالات پول به آن نیاز دارید. این شماره به صورت U1234567 خواهد بود که اعداد آن متفاوت است.


دقت کنید افتتاح حساب شما هنوز کامل نیست باید با استفاده از شماره حساب و پسورد خود login کنید و تعدادی اطلاعات دیگر مانند آدرس و نام اکانت و ... را بعد از وارد شدن به حساب تکمیل کنید. بعد از این شما میتوانید به راحتی از حسابتان استفاده کنید.

تذکر: برای امنیت بیشتر بار دیگر تمام اطلاعات اعم از پسورد- لاگین پین - مسترکی را تغییر دهید. پسورد خود را شامل اعداد و حروف بزرگ و کوچک و نیز سمبلها درنظر بگیرید (درقسمت Setting).

نیز درصورتی که برای بارهای بعد لاگین میکنید و IP تان تغییر کرده است، مثلا از طریق کامپیوتر دیگری میخواهید لاگین کنید و ... یک Verificatin PIN جدید به آدرس ایمیلتان ارسال میشود که شامل یک عدد 10 رقمی است که 5 رقم اول با یک خط از 5 رقم دوم جدا شده است که باید آن را وارد کنید.نوع مطلب : عمومی 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Сialis
جمعه 19 مرداد 1397 06:17 ق.ظ
I've been exploring for a bit for any high quality articles or blog posts
on this sort of space . Exploring in Yahoo I finally stumbled upon this web
site. Studying this info So i am happy to show that I've an incredibly just
right uncanny feeling I discovered just what I needed.
I such a lot definitely will make certain to don?t put out of your mind this web site
and give it a glance on a relentless basis.
резинки для фитнеса поштучно купить украина
سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 12:34 ب.ظ
резинки для тренировки
купити еспандер фітнес резинку
фитнес резинка киев купитиь
резинка ерласт для фитнеса
фитнес резинка эспандер
feet issues
شنبه 18 شهریور 1396 03:49 ب.ظ
Heya this is kinda of off topic but I was wanting to know
if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually
code with HTML. I'm starting a blog soon but have no coding know-how so I wanted to get guidance from
someone with experience. Any help would be enormously appreciated!
How do you grow?
دوشنبه 6 شهریور 1396 11:51 ق.ظ
I am regular visitor, how are you everybody? This piece of writing posted at this website is genuinely fastidious.
bigfever9351.jimdo.com
یکشنبه 15 مرداد 1396 09:21 ق.ظ
Great post. I was checking constantly this
blog and I'm impressed! Extremely helpful information particularly the last part :) I care for such information much.

I was looking for this particular information for a
long time. Thank you and good luck.
What causes pain in the Achilles tendon?
شنبه 14 مرداد 1396 02:21 ب.ظ
Hi, of course this post is in fact nice and I have learned
lot of things from it on the topic of blogging. thanks.
daisyevanchalk.hatenablog.com
شنبه 7 مرداد 1396 09:49 ب.ظ
Hello to every body, it's my first visit of this web site; this webpage contains amazing and genuinely excellent information designed for readers.
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 07:36 ق.ظ
Hello it's me, I am also visiting this web site on a regular basis, this web page is truly fastidious and the viewers are
truly sharing fastidious thoughts.
manicure
دوشنبه 14 فروردین 1396 04:59 ب.ظ
Awesome article.
BHW
شنبه 12 فروردین 1396 12:13 ق.ظ
Hello there! I simply want to offer you a big thumbs up for your
great information you have got here on this post.
I am returning to your web site for more soon.
حمید
جمعه 2 مرداد 1388 03:39 ب.ظ
توضیحات کاملی از سایتهای پی تو کلیک گذاشتم تو وبلاگم
ydc
سه شنبه 26 آذر 1387 06:34 ب.ظ
خرید و فروش آلرت پی www.ydc.ir/alertpay.asp
مجید
دوشنبه 29 مرداد 1386 11:08 ق.ظ
salam man to saite http://dyatmika.or.id sabte nam kardam
enam linkesh:http://dyatmika.or.id/?ref=17187


my e-gold : 4701281:
mehdi
یکشنبه 26 فروردین 1386 01:04 ق.ظ
با عضویت رایگان در این سایت به صورت ماهیانه حقوق دریافت کنید
معتبر ترین سایتهای جهان برای درآمد زایی باسیستمی منحصر به فرد
حتما به این وبلگ سر بزنید پشیمان نخواهید شد

http://money4irananian.persianblog.com
mehdi
جمعه 24 فروردین 1386 01:04 ق.ظ
با عضویت رایگان در این سایت به صورت ماهیانه حقوق دریافت کنید
معتبر ترین سایتهای جهان برای درآمد زایی باسیستمی منحصر به فرد
حتما به این وبلگ سر بزنید پشیمان نخواهید شد

http://money4irananian.persianblog.com
سارنگ
جمعه 17 فروردین 1386 07:04 ق.ظ
چرا الكی دروغ میگی پول جایزه می دی
مهدی
شنبه 26 اسفند 1385 10:03 ق.ظ
هنوز اول این سیستم است
و هیچ کسی از این سیستم خبر ندارد
اگر میخواهید در لول های بالایی کمپانی باشید همین امروز اقدام کنیدHttp://money4irananian.persianblog.com
نرگس
دوشنبه 13 آذر 1385 03:12 ق.ظ
سلام منم یك سایت درباره پول دارشدن دhttp://www.hamehcheezbahal.blogfa.comارم حتما یك سربهش بزن
محمد
پنجشنبه 17 فروردین 1385 07:04 ق.ظ
Http://www.justdollar.persianblog.com
Http://www.justdollar.persianblog.com
محمد
پنجشنبه 17 فروردین 1385 07:04 ق.ظ
در ضمن یك فیش 125$ هم از این سایت تو وب لاگ گذاشتم كه میتونی ببینی خلاصه این بهترینه تمام ایمیل هاشم 10 سنت به بالاست
محمد
پنجشنبه 17 فروردین 1385 07:04 ق.ظ
سلام دوست عزیز حتما یك سر به وب لاگ بزن یك سایت محشر پی تو كلیك معرفی كردم كه 1 سال و نیمه كه داره كار میكنه و پرداخت میكنه در كمتر از 2 ماه میتونی ازش 125$ بگیری
مختار
جمعه 28 بهمن 1384 04:02 ق.ظ
سلام
من در سایت های زیر ثبت نام كردم.

flashrich.com
sisters-stop.com
dyatmika.or
paidemail4fun.com
leapcash.com

user name: alpacino194

e-gold: 2828247
mahde
سه شنبه 25 بهمن 1384 03:02 ق.ظ
سلام اقا مسعو من در سایت flashrichعضو شدم
e-gold=2793976
user=moj45
حامد
جمعه 23 دی 1384 12:01 ب.ظ
ترجیح میدم درباره این سایت حرفی نزنم تا خودتون بخونین و ی حس واقعی نسبت به اون پیدا كنین. ولی مطمئنم سلطان سایتهای سرمایه گذاری كاملا برازنده اش است.
محمد باقرپور
پنجشنبه 22 دی 1384 12:01 ب.ظ
سلام
میخواستم نمونه پرداختی اون سایت که به اقا نیما ۴۰۰۰دلار داده رو نشون بدید تا ما هم متمعن بشمیم
همه بخونید....
شنبه 10 دی 1384 10:12 ق.ظ
www.gptboycott.com/watch
راستی این هم آدرس سایتی که لیست سایتای کلاهبردار رو عنوان کرده...واسه کار کردن با سایتهای .. پی تو کلیک...لازمه لیست اینا رو داشته باشید....
همه بخونید....
شنبه 10 دی 1384 10:12 ق.ظ
با عرض سلام خدمت تمام دوستان....من شهروزم از شیراز...با نام کاربری شهریار...
من در سایت ۲۰ دلار میلز..عضو شدم و ۳ زیر مجموعه هم داشتم...به حداقل پرداختی هم رسیدم...الان ۳ تا ۴ روزه...هیچ تماسی از طرف سایت نسبت به واریز پول به ایگولدم نشده ..ایگولدم هم خالیه...متاسفانه...الان هم ساعت ۱۰:۳۷ روز شنبس...اگه کاری داشتید این آدرش آد دی منه...iranshahriyar@yahoo.com
فرزانه
پنجشنبه 8 دی 1384 01:12 ق.ظ
سلام من منتظر جایزتون هستم
فرزانه
سه شنبه 6 دی 1384 12:12 ب.ظ
سلام
من در همه سایتهای که معرفی کردید عضو شدم
اسی
جمعه 2 دی 1384 07:12 ق.ظ
سلام
من در سایت 20dollasmail.com


عضو شدم
user:hesamtn6
e-gold:1571928
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30


Admin Logo
themebox Logo